دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

آگهی ترحیم

لایه باز

صفحه اصلی » معرفی انواع کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت و جنس آن ها

مشخصات کارت ویزیت موضعی استخوانی :

سایز این نوع کارت معادل ۵٫۸×۸٫۹ می باشد. همانطور که در نمونه مشاهده می کنید این کارت به صورت دورگرد بوده و دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت های معمولی می باشد که همین امرموجب زیبایی این نوع کارت شده است.

از دیگر موارد این کارت قابلیت ایجاد uv موضعی در دو طرف کارت در قسمت های مورد نیاز شما می باشد که زیبایی این کارت را چند برابر می کند.

(uv موضعی یک لایه براق و برجسته بوده که در مکان های تعیین شده در کارت شما قرار می گیرد)

طرح لایه باز کارت ویزیت کفش و کتونی

مشخصات کارت ویزیت لمینت مات و براق :

این نوع کارت دارای دو سایز ۸٫۵×۴٫۸ و ۸٫۹×۵٫۸ میباشد. همانطور که در نمونه مشاهده می کنید این کارت به صورت دورگرد بوده و دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت ویزیت های معمولی می باشد که همین امرموجب زیبایی این نوع کارت شده است.

روکش این کارت در لمینت مات، مات بوده و در لمینت براق، براق می باشد و به دلیل استحکام بالای این روکش ، دوام و ماندگاری آن نسبت به کارت های دیگر بسیار بیشتر می باشد.

مشخصات کارت گلاسه روکش UV:

سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این کارت روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم واقعی چاپ شده و یک لایه UV بصورت روکش روی آن قرار می گیرد.

این نوع کارت به عنوان یک کارت معمولی و ارزان در بازار چاپ مطرح است و جهت تیراژهای بالا مقرون به صرفه می باشد.

مشخصات کارت سوسماری:

سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. روکش این کارت دارای بافت می باشد. همین موضوع موجب زیبایی این نوع کارت شده است. این کارت از نظر نوع بافت مانند کارت های کتان می باشد با این تفاوت که یک روکش مانند سلفون روی آن قرار دارد که موجب استقامت و ماندگاری و شفافیت بیشتر این نوع کارت از کارت های کتان می باشد.

مشخصات کارت کتان:

سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این کارت، از جمله کارت های پر طرف دار میباشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت بافت موجود بر روی خو کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد. اگر به دنبال یک کارت شیک و مقرون به صرفه می باشید می توانید از این نوع کارت استفاده نمایید.

توجه : در کارت های کتان به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی نشیند. به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت کتان زیبا می شوند ولی کارهایی که دارای زمینه های تیره و مشکی می باشند بر روی کاغذ کتان خوب نشده و بهتر است از سایر کارت ها استفاده شود.

 مشخصات کارت سلفون مات و براق :

سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شود. سپس بر روی آن روکشی از سلفون مات یا براق قرار می گیرد که موجب استحکام بیشتر کارت می شود. این نوع کارت از جمله کارت های مقرون به صرفه و شیک می باشد.

مشخصات کارت موضعی سلفون:

سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شود. سپس بر روی آن روکشی از سلفون مات قرار می گیرد . نکته حائز اهمیت این نوع کارت که موجب زیبایی هرچه بیشتر این کارت می شود امکان ایجاد UV موضعی در مکان هایی از کارت که مد نظر شما است، میباشد. UV موضعی در این نوع کارت موجب چندین برابر شدن جذابیت این نوع کارت نسبت به کارت سلفون مات شده است.

طرح کارت ویزیت لوازم یدکی اتومبیل طرح فوق کاملا لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ می باشد. کارت ویزیت لوازم یدکی اتومبیل,طرح کارت ویزیت لوازم یدکی اتومبیل,طرح کارت ویزیت لوازم یدکی خودرو,طرح کارت ویزیت لوازم یدکی ماشین,کارت ویزیت لایه باز لوازم یدکی اتومبیل,طرح لایه باز کارت ویزیت لوازم یدکی اتومبیل,کارت ویزیت لوازم یدکی خودرو,کارت ویزیت لایه باز لوازم یدکی خودرو,طرح لایه باز کارت ویزیت لوازم یدکی خودرو,کارت ویزیت لوازم یدکی ماشین,کارت ویزیت لایه باز لوازم یدکی ماشین,طرح لایه باز کارت ویزیت لوازم یدکی ماشین,طرح کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل,طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل,طرح کارت ویزیت قطعات یدکی اتومبیل,طرح کارت ویزیت قطعات یدکی خودرو,طرح کارت ویزیت قطعات یدکی ماشین,کارت ویزیت,طرح کارت ویزیت,طرح لایه باز کارت ویزیت,کارت ویزیت لایه باز,طراحی کارت ویزیت,فایل کارت ویزیت,دانلود کارت ویزیت,کارت ویزیت زمینه مشکی لوازم یدکی اتومبیل,کارت ویزیت مشکی لوازم یدکی خودرو

کارت ویزیت برخلاف آن که یک تبلیغ ساده و معمولی به نظر می رسد، درعین حال می تواند تاثیری مهم بر روی مخاطبین شما بگذارد. انتخاب نوع درست کارت ویزیت با توجه به نوع فعالیت و مخاطبین شما از نکات مهم و اساسی است.

باید در نظر داشته باشید که اگر مخاطبان شما افراد یا شرکت های خاص می باشند حتما از کارت های شکیل و جذاب هم از نظر طرح و هم نوع کارت استفاده نمایید. زیرا نوع کارت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می باشد. پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین نحو باشد. به این دسته از دوستان این نوع کارت ها را پیشنهاد می کنیم: موضعی استخوانی ، لمینت مات ، لمینت براق ، شیشه ای، PVC و موضعی سلفون

در صورتیکه فعالیت شما بگونه ای است که مخاطبین خاصی نداشته و یا اینکه استفاده شما از کارت ویزیت بیش از حد معمول می باشد و می خواهید هزینه آن مقرون به صرفه باشد می توانید از کارت های شکیل و ارزان همچون : کتان ، سوسماری ، سلفون مات ، سلفون براق و … استفاده نمایید.

مشخصات
  • نظرات: 0

  • شناسه: 7614

  • انتشار: 05-11-1398

  • دسته: