دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

آگهی ترحیم

لایه باز

اعلامیه ترحیم چهلم مادر

صفحه اصلی » دانلود ها » اعلامیه ترحیم چهلم مادر

اعلامیه ترحیم چهلم مادر

  • این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ CMYK است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

اعلامیه ترحیم چهلم مادر

 

اعلامیه ترحیم چهلم مادر – کاملا لایه باز و قابل ویرایش این طرح در ابعاد A3 و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر CMYK میباشد . این فایا لایه باز شامل حاشیه و قاب متناسب با اعلامیه فوت می باشد که قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . رزلوشن این طرح لایه باز  300 DPI می باشد که به خاطر کیفیت بالای اِلمان های به کار رفته در این طرح قابلیت چاپ در ابعاد بزرگتر را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

ویژگی های این فایل :

این فایل با فرمت Psd  و با کیفیت بسیار بالا این طرح مانند سایر طرح های آگهی فوت  توسط تیم طراحی طرح گرافیک طراحی گردیده است . به طور کلی در تمامی طرح های آگهی ترحیم از المان های گرافیکی مربوط به اعلامیه فوت چهلم استفاده گردیده است . این المان ها شامل گل ، شمع ، حاشیه ، کادر نام اسم مرحوم و مرحومه ، قاب عکس محل قرار گیری عکس ، گل اسلیمی و …

تمامی متونی که در این طرح ها استفاده شده اند ، همچنین متن های مربوط به نام مرحوم و مرحومه کاملا قابل ویرایش می باشند که در مدت زمان کوتاهی به طور کامل قابل تغییر و ویرایش می باشند .

سایز (اندازه) طرح :

این فایل در ابعاد A3 طراحی گردیده است که به طور کلی تمامی فایل های اعلامیه ترحیم در همین ابعاد به چاپ می رسد و نیازی به تغییر ابعاد فایل برای کاربر نیست ، البته فایلهاب با ابعاد A4 را در صورت لزوم میتوان به سایز A3 و طرح های سایز A3 را نیز می توان به ابعاد A4 تنها با یک کلیک و بدون کوچکترین افت کیفیت طرح تغییر داد .

مد رنگ طرح :

این فایل با مد گرافیکی CMYK طراحی شده که مخصوص چاپ دیجیتال و افست می باشد .

 

جهت مشاهده سایر نمونه های آگهی ترحیم (پدر ، مادر ، جوان ) بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

فایل های لایه باز اعلامیه فوت


طرح اعلامیه مجلس ترحیم,طرح اعلامیه ترحیم مادر,طرح لایه باز آگهی ترحیم چهلم مادر,طرح لایه باز آگهی فوت مادر,طرح آگهی فوت,طرح آگهی ترحیم مادر,آگهی ترحیم مادر,طرح psd آگهی ترحیم مادر,طرح اعلامیه فوت چهلم همسر,طرح اعلامیه چهلم همسر,طرح اعلامیه مجلس چهلم,طرح لایه باز آگهی فوت,آگهی فوت


اخــــــــــطار
طرح ها برای مصرف کننده و جهت چاپ می باشد. فروش ،نشر و  اهدای  طرح های غیر رایگان مورد رضایت نبوده؛ شرعاً و اخلاقاً مذموم و غیر قانونیست؛ و پیگیری حقوق مادی و معنوی آثار برای طراح و صاحب اثر محفوظ می باشد.

 

محصولات مرتبط