دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

آگهی ترحیم

لایه باز

آگهی فوت پدر

صفحه اصلی » دانلود ها » آگهی فوت پدر

آگهی فوت پدر

  • این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ CMYK است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

آگهی فوت پدر

 

آگهی فوت پدر – کاملا لایه باز و قابل ویرایش این طرح در ابعاد A3 و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر CMYK میباشد . این طرح لایه باز شامل حاشیه و قاب متناسب با آگهی ترحیم می باشد که قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . رزلوشن این طرح لایه باز آگهی ترحیم 300 DPI می باشد که به خاطر کیفیت بالای اِلمان های به کار رفته در این طرح قابلیت چاپ در ابعاد بزرگتر را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .

ویژگی های این طرح :

طرح لایه باز آگهی ترحیم با فرمت Psd  و با کیفیت بسیار بالا این طرح مانند سایر طرح های آگهی فوت  توسط تیم طراحی طرح گرافیک طراحی گردیده است . به طور کلی در تمامی طرح های آگهی ترحیم از المان های گرافیکی مربوط به آگهی ترحیم استفاده گردیده است . این المان ها شامل گل ، شمع ، حاشیه ، کادر نام اسم مرحوم و مرحومه ، قاب عکس محل قرار گیری عکس ، گل اسلیمی و …

تمامی متونی که در این طرح ها استفاده شده اند ، همچنین متن های مربوط به نام مرحوم و مرحومه کاملا قابل ویرایش می باشند که در مدت زمان کوتاهی به طور کامل قابل تغییر و ویرایش می باشند .

سایز (اندازه) طرح :

این طرح در ابعاد A3 طراحی گردیده است که به طور کلی تمامی طرح های آگهی ترحیم در همین ابعاد به چاپ می رسد و نیازی به تغییر ابعاد طرح برای کاربر نیست ، البته طرح های A4 را در صورت لزوم میتوان به سایز A3 و طرح های سایز A3 را نیز می توان به ابعاد A4 تنها با یک کلیک و بدون کوچکترین افت کیفیت طرح تغییر داد .

مد رنگ طرح :

این طرح با مد گرافیکی CMYK طراحی شده که مخصوص چاپ دیجیتال و افست می باشد .

 

جهت مشاهده سایر نمونه های آگهی ترحیم (پدر ، مادر ، جوان ) بر روی لینک زیر کلیک نمایید . (بیش از صد طرح لایه باز آگهی ترحیم و تسلیت )

طرح های لایه باز آگهی ترحیم


طرح اعلامیه مجلس ترحیم,طرح اعلامیه ترحیم پدر,طرح لایه باز آگهی ترحیم چهلم پدر,طرح لایه باز آگهی فوت پدر,طرح آگهی فوت,طرح آگهی ترحیم مرد,آگهی ترحیم مرد,طرح psd آگهی ترحیم پدر,طرح آگهی ترحیم چهلم پدر,طرح اعلامیه چهلم پدر,طرح اعلامیه مجلس چهلم,طرح لایه باز آگهی فوت,آگهی فوت


اخــــــــــطار
طرح ها برای مصرف کننده و جهت چاپ می باشد. فروش ،نشر و  اهدای  طرح های غیر رایگان مورد رضایت نبوده؛ شرعاً و اخلاقاً مذموم و غیر قانونیست؛ و پیگیری حقوق مادی و معنوی آثار برای طراح و صاحب اثر محفوظ می باشد.

 

محصولات مرتبط