دسته بندی ها
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست
شما اینجا هستید:
صفحه اصلی » دانلود ها » کالیگرافی یا قتیل العبرات

کالیگرافی قتیل العبرات

  • طرح کالیگرافی قتیل العبرات ، این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ RGB است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

 

 

طرح کالیگرافی قتیل العبرات با فرمت Psd ، جهت طراحی طرح های مذهبی ، بنر ، پوستر اعلامیه (شهادت و ولادت ) با کیفیت بالا و با فرمت Psd که میتوانید از فروشگاه فایل طرح گرافیک دانلود بفرمایید .

psd لایه باز در ابعاد 30-30 و با فرمت PSD و کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ . این طرح در ابعاد لارج فرمت و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر RGB میباشد . این طرح لایه باز می باشد و قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده هر گونه استفاده در وبسایت ها و فروشگاه های فروش فایل لایه باز پیگرد قانونی دارد . در صورت بروز مشکل در دانلود با ما در تماس باشید .

 

کالیگرافی قتیل العبرات ,خوشنویسی قتیل العبرات ,خوشنویسی قتیل العبرات ,خوشنویسی Psd قتیل العبرات , دانلود تایپوگرافی قتیل العبرات , دانلود خوشنویسی قتیل العبرات , طرح خوشنویسی قتیل العبرات ,طرح کالیگرافی قتیل العبرات ,Psd قتیل العبرات ,طرح Psd قتیل العبرات ,دانلود خوشنویسی Psd قتیل العبرات ,خوشنویسی قتیل العبرات ,طرح خوشنویسی قتیل العبرات ,کالیگرافیقتیل العبرات ,طرح خوشنویسی قتیل العبرات

 

اشتراک گذاری