دسته بندی ها
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست
شما اینجا هستید:
صفحه اصلی » دانلود ها » کالیگرافی امیرالمومنین

کالیگرافی امیرالمومنین

  • طرح کالیگرافی امیرالمومنین ، این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ RGB است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

 

 

طرح کالیگرافی امیرالمومنین با فرمت Psd ، جهت طراحی طرح های مذهبی ، بنر ، پوستر اعلامیه (شهادت و ولادت ) با کیفیت بالا و با فرمت Psd که میتوانید از فروشگاه فایل طرح گرافیک دانلود بفرمایید .

psd لایه باز در ابعاد 30-30 و با فرمت PSD و کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ . این طرح در ابعاد لارج فرمت و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر RGB میباشد . این طرح لایه باز می باشد و قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده هر گونه استفاده در وبسایت ها و فروشگاه های فروش فایل لایه باز پیگرد قانونی دارد . در صورت بروز مشکل در دانلود با ما در تماس باشید .

 

کالیگرافی امیرالمومنین ,خوشنویسی امیرالمومنین ,خوشنویسی امیرالمومنین ,خوشنویسی نام امیرالمومنین , دانلود تایپوگرافی ر , دانلود خوشنویسی امیرالمومنین , طرح خوشنویسی امیرالمومنین ,طرح کالیگرافی امیرالمومنین ,Psd آرام امیرالمومنین ,طرح Psd امیرالمومنین ,دانلود خوشنویسی Psd امیرالمومنین ,خوشنویسی امیرالمومنین ,طرح خوشنویسی امیرالمومنین ,کالیگرافی امیرالمومنین

 

اشتراک گذاری