دسته بندی ها
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست
شما اینجا هستید:
صفحه اصلی » دانلود ها » طرح کالیگرافی آرام جانم حسین

طرح کالیگرافی آرام جانم حسین

  • طرح کالیگرافی آرام جانم حسین ، این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ RGB است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

 

 

طرح کالیگرافی آرام جانم حسین با فرمت Psd ، جهت طراحی طرح های مذهبی ، بنر ، پوستر اعلامیه (شهادت و ولادت ) با کیفیت بالا و با فرمت Psd که میتوانید از فروشگاه فایل طرح گرافیک دانلود بفرمایید .

psd لایه باز در ابعاد 30-50 و با فرمت PSD و کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ . این طرح در ابعاد لارج فرمت و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر RGB میباشد . این طرح لایه باز می باشد و قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده هر گونه استفاده در وبسایت ها و فروشگاه های فروش فایل لایه باز پیگرد قانونی دارد . در صورت بروز مشکل در دانلود با ما در تماس باشید .

 

کالیگرافی آرام جانم حسین ,خوشنویسی آرام جانم حسین ,خوشنویسی آرام جانم حسین ,خوشنویسی نام آرام جانم حسین , دانلود تایپوگرافی آرام جانم حسین , دانلود خوشنویسی آرام جانم حسین , طرح خوشنویسی آرام جانم حسین ,طرح کالیگرافی آرام جانم حسین ,Psd آرام جانم حسین ,طرح Psd رآرام جانم حسین ,دانلود خوشنویسی Psd آرام جانم حسین,خوشنویسی امام حسین,طرح خوشنویسی امام حسین,کالیگرافی امام حسین

 

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط