دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح خوشنویسی یا اباعبدلله

صفحه اصلی » دانلود ها » طرح خوشنویسی یا اباعبدلله

طرح خوشنویسی یا اباعبدلله

  • طرح خوشنویسی یا اباعبدلله ، این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ RGB است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

طرح خوشنویسی یا اباعبدلله با فرمت Psd ، جهت طراحی طرح های مذهبی ، بنر ، پوستر اعلامیه (شهادت و ولادت ) با کیفیت بالا و با فرمت Psd که میتوانید از فروشگاه فایل طرح گرافیک دانلود بفرمایید .

psd لایه باز در ابعاد 67-47 و با فرمت PSD و کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ . این طرح در ابعاد لارج فرمت و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر RGB میباشد . این طرح لایه باز می باشد و قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده هر گونه استفاده در وبسایت ها و فروشگاه های فروش فایل لایه باز پیگرد قانونی دارد . در صورت بروز مشکل در دانلود با ما در تماس باشید .

طرح خوشنویسی یا اباعبدلله ,خوشنویسی یا اباعبدلله ,خوشنویسی یا اباعبدلله ,خوشنویسی یا اباعبدلله , دانلود تایپوگرافی یا اباعبدلله , دانلود خوشنویسی یا اباعبدلله , طرح خوشنویسی ییا اباعبدلله ,طرح کالیگرافی یا اباعبدلله ,Psd یا اباعبدلله ,طرح Psd یا اباعبدلله ,دانلود خوشنویسی Psd یا اباعبدلله ,طرح Psd خوشنویسی یا اباعبدلله ,یا اباعبدلله ,خوشنویسی یا اباعبدلله ,کالیگرافی یا اباعبدلله

 

درحال ارسال
بررسی کاربر
0 (0 رای)