دسته بندی ها
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست
شما اینجا هستید:
صفحه اصلی » دانلود ها » طرح خوشنویسی باقرالعلوم

طرح خوشنویسی باقرالعلوم

  • خوشنویسی یا صاحب الزمان ، این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ RGB است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

 

 

طرح خوشنویسی طرح خوشنویسی باقرالعلوم با فرمت Psd ، جهت طراحی طرح های مذهبی ، بنر ، پوستر اعلامیه (شهادت و ولادت ) با کیفیت بالا و با فرمت Psd که میتوانید از فروشگاه فایل طرح گرافیک دانلود بفرمایید .

psd لایه باز در ابعاد 40-30و با فرمت PSD و کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ . این طرح در ابعاد لارج فرمت و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر RGB میباشد . این طرح لایه باز می باشد و قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده هر گونه استفاده در وبسایت ها و فروشگاه های فروش فایل لایه باز پیگرد قانونی دارد . در صورت بروز مشکل در دانلود با ما در تماس باشید .

 

کالیگرافی طرح خوشنویسی باقرالعلوم,خوشنویسی طرح خوشنویسی باقرالعلوم,خوشنویسی طرح خوشنویسی باقرالعلوم,خوشنویسی نام طرح خوشنویسی باقرالعلوم, دانلود تایپوگرافی طرح خوشنویسی باقرالعلوم, دانلود خوشنویسی طرح خوشنویسی باقرالعلوم, طرح خوشنویسی طرح خوشنویسی باقرالعلوم ,طرح کالیگرافی طرح خوشنویسی باقرالعلوم,Psd طرح خوشنویسی باقرالعلوم,طرح Psd طرح خوشنویسی باقرالعلوم,دانلود خوشنویسی Psd طرح خوشنویسی باقرالعلوم

 

اشتراک گذاری