دسته بندی ها
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست
شما اینجا هستید:
صفحه اصلی » دانلود ها » دانلود خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی

دانلود خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی

  • خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی، این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ RGB است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

 

 

طرح خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی با فرمت Psd ، جهت طراحی طرح های مذهبی ، بنر ، پوستر اعلامیه (شهادت و ولادت ) با کیفیت بالا و با فرمت Psd که میتوانید از فروشگاه فایل طرح گرافیک دانلود بفرمایید .

psd لایه باز در ابعاد 35-50 و با فرمت PSD و کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ . این طرح در ابعاد لارج فرمت و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر RGB میباشد . این طرح لایه باز می باشد و قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده هر گونه استفاده در وبسایت ها و فروشگاه های فروش فایل لایه باز پیگرد قانونی دارد . در صورت بروز مشکل در دانلود با ما در تماس باشید .

 

کالیگرافی اباصالح المهدی ادرکنی,خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی,خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی,خوشنویسی نام اباصالح المهدی ادرکنی, دانلود تایپوگرافی اباصالح المهدی ادرکنی, دانلود خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی, طرح خوشنویسی اباصالح المهدی ادرکنی,طرح کالیگرافی اباصالح المهدی ادرکنی,Psd اباصالح المهدی ادرکنی,طرح Psd اباصالح المهدی ادرکنی,دانلود خوشنویسی Psd اباصالح المهدی ادرکنی

 

اشتراک گذاری