دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

آگهی ترحیم خادم الحسین

صفحه اصلی » دانلود ها » آگهی ترحیم خادم الحسین

آگهی ترحیم خادم الحسین

  • این طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد .
  • این طرح توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است .
  • کاملا لایه باز می باشد .
  • فرمت فایل PSD ( پی اس دی ) می باشد .
  • مد رنگ CMYK است .
  • رزولوشن این طرح 300 DPI می باشد .

 

 

طرح آگهی فوت خادم الحسین ، آگهی فوت پدر- کاملا لایه باز و قابل ویرایش این طرح در ابعاد A3 و با رزولوشن 300 DPI طراحی گردیده است . همچنین مد رنگ این این تصویر CMYK میباشد . این فایل لایه باز شامل حاشیه و قاب متناسب با اعلامیه فوت می باشد که قابلیت هر گونه تغییر و ویرایش در متون را دارا می باشد . رزلوشن این طرح لایه باز  300 DPI می باشد که به خاطر کیفیت بالای اِلمان های به کار رفته در این طرح قابلیت چاپ در ابعاد بزرگتر را دارا می باشد . هر گونه استفاده و کپی برداری از این طرح و سایر طرح های لایه باز وب سایت طرح گرافیک (Tarhgraphic.com) شرعا و قانونا غیر مجاز می باشد .


طرح اعلامیه مجلس ترحیم,طرح اعلامیه ترحیم خادم الحسین ,طرح لایه باز آگهی ترحیم خادم الحسین ,طرح لایه باز آگهی فوت خادم الحسین ,طرح آگهی فوت,طرح آگهی ترحیم خادم الحسین ,آگهی ترحیم خادم الحسین ,طرح psd آگهی ترحیم خادم الحسین ,طرح اعلامیه فوت خادم الحسین ,طرح اعلامیه خادم الحسین ,طرح اعلامیه مجلس ترحیم خادم الحسین ,طرح لایه باز آگهی فوت خادم الحسین ,آگهی فوت خادم الحسین


اخــــــــــطار
طرح ها برای مصرف کننده و جهت چاپ می باشد. فروش ،نشر و  اهدای  طرح های غیر رایگان مورد رضایت نبوده؛ شرعاً و اخلاقاً مذموم و غیر قانونیست؛ و پیگیری حقوق مادی و معنوی آثار برای طراح و صاحب اثر محفوظ می باشد.

 

درحال ارسال
بررسی کاربر
0 (0 رای)