دسته بندی ها
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست
شما اینجا هستید:
صفحه اصلی » تصاویر استوک ایرانی

تصاویر استوک ایرانی

تصاویر استوک چه تصاویری هستند ؟ به تصاویری که در سایزهای بسیار بزرگ و با کیفیت بالا هستند و مناسب جهت استفاده در طراحی ها و کارهای گرافیکی ، چاپ و پس زمینه استفاده می شوند ، تصاویر استوک گفته می شود.

کاربرد تصاویر استوک :

تصویر استوک به دلیل کیفیت بالا از حیث وضوح تصویر یا همان رزولوشن و بدلیل عدم داشتن ضایعات تصویری به مفهوم عدم نیاز به ادیت و ویرایش تصویر از حیث محتوا، در طراحی ها و امور گرافیکی مرتبط با چاپ و تبلغات بسیار کاربردی هستند. برای طراحی بنر ها استند ها و بسیاری از بروشور ها و کاتالوگ ها نیازمند تصاویر با کیفیتی به نام استوک یا با رزولوشن بالا هستیم که از این تصاویر می توان بدون افت کیفیت در صنعت چاپ و تبلیغات استفاده نمود همچنین طراحان گرافیک می توانند در پروژه های گرافیکی خود از این تصاویر استفاده نمایند .

معرفی مرجعی برای دانلود تصویر استوک

اگر تمایل دارید به داشتن تصویر استوک ، میتوانید از طریق بخش تصاویر با کیفیت یا تصاویر استوک در فروشگاه فایل طرح گرافیک مراجعه نمایید . ضمنا در صورت نیاز به تصاویر با کیفیت می توانید با ما در تماس باشید تا در صورت امکان جهت استفاده ی شما کاربران گرامی در سایت قرار داده شود .

در صورت بروز مشکل در دانلود و همچنین مشکلات دانلود و اجرای فایل با ما در ارتباط باشید ، پشتیبانی سایت طرح گرافیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی کاربران و مشترکان گرامی خواهد بود .